Nabídka práce "Veselí nad Moravou" aktuálně 34 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., LPS GUARD s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Petr Hofman, IDS Media CZ s.r.o., GADO, s.r.o., ABI Special s.r.o., Designer Werk s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Tymbe, a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Veselí nad Moravou, Kyjov, okres Hodonín, Uherský Brod, Koryčany, Otrokovice, Starý Hrozenkov, Zlín, Kroměříž, Břeclav, Slavkov u Brna, Kojetín, okres Přerov, Slušovice, Vyškov, Hustopeče, Holubice, okres Vyškov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

AJ Ali auto brigáda co dle do doba dokumentace hlavní hledám hodnocení IT Jan je k kol ku měsíc místo možnost mzda na nad nad Moravou náplň práce o ob od ohodnocení plat po pod práce pracovní pracovní doba pracovní poměr pro před při přivýdělek s se směny stabilní to u v ve veselí Veselí nad Moravou vhodná vo výdělek výkon výplata vz z za ze získání Zruč Bor brány cíle CV český činnost ČR den flexibilní HR chování Ina Iva Ivo nábor náklady Nika ode Ota Oto pečlivost podle postup pracovník prostřednictvím Rut řízení SOU společnost společnosti Tom trendy výsledky zapůjčení zdarma Eric inzerát Kyjov odpovědnost vstříc znalost A5 Amy bez Brod DPČ důchod důchodce interní kraj Lev Most nové Oleg partner pozice pracovní pozice příspěvek Sam samostatnost sport Uherský Brod nabídka přes spolupráce telefon administrativa administrativní bezpečnost kvalifikace manažer obchodní personální oddělení Praha růst stráž systém zaměstnáváme automobil boty cestovní náhrady dopis DPP e-mail Eva hodiny Hrady kurz město mobil náhrady nová světlí Uherské Hradiště vyšší zaměstnání nabídky Sami Zlín Dan nemoc akce asistent bonus bonusy Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí prostředí zlaté dění hodina inzeráty kandidát místa pomocí pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa příplatek třídění uchazeč Elen Eleni Nick nový restaurace vně zdravotní česká event komunikace zkušenosti druh plán plánování sklad týden Android auta bankovní dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz smlouva NDA pec školení peníze příplatky ke víkend aktuální během dohoda dohoda o provedení práce Ema email Erna Ester fotograf Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Rita včetně vedení vhodné Vít Vizovice vzdělávání životopis krom kromě Kroměříž Luže mzdy poradenství blízko Břeclav dík díky kancelář podnik uplatnění Velké Holub Slavko Slavkov dotazy Nikol odměny praxe Konečný pracovnice Vyškov Hustopeče Král kvality mezi OZP pohovor vod Lech Brno absolvent absolventy nabídka práce odpověď otázky technik stravenky dárky hledat Holubice online pravidla průvodní dopis přivydělat volno
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Veselí nad Moravou a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena