V profesi "Dřevomodelář / Dřevomodelářka" aktuálně nabízíme 8 nabídek práce.

Hledaná profese "Dřevomodelář / Dřevomodelářka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Skalice u České Lípy", "Chroustovice", "Třebíč".
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
A B H Design, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., AMES s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Markmont, s.r.o., Novitim s.r.o., Möbelix, Petr Novák

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Rámař / Rámařka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Sklenář / Sklenářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Jinočany, Sedlnice, Olomouc, Plzeň, Praha, Hradec Králové, Ždírec nad Doubravou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

AJ druh firma hledám hodnocení IT měsíc Most náplň práce odpověď ohodnocení pec pečlivost práce pracovní pracovní poměr růst SOU stabilní školení truhlář firmy instalace interiér jižní kolektiv kontakt kvalitní model náplň oblast poměr PR problém přátelský přístup schopnost speciální talent tým úkol úkoly zkušenost Bor možnost nové obchodní odpovědnost Prague společnost společnosti stěhování vhodné zaměstnání Zruč areál firemní materiál obchod obor prodej profesní profi trh výrobní akce dělník důchod důchodové připojištění HR Chodov Luže pojištění pozice připojištění rozvoj služební telefon vhodná vzdělávání člen dovednost dovolené placené příležitost Bystřice dovolená EU Lom měření na dobu neurčitou Olomouc plat pobočky praxe příspěvek smlouva stravování Velká Bystřice výroba životopis centra díl kov na dobu německé obsluha řidič součást stroj výroby vztah činnost ČR den kandidát mzda nová podnik pracovník Praha přesčas týden ubytování úprava zámečník zaměstnávání dohody dokument případ smluvní vyučení energie flexibilní Holešov mistr postup právo spolupráce uchazeč zkušenosti kreativní měsíční přátelské rok Hradec Hradec Králové králové mobil plán podmínky pro rodinné příslušníky řízení tarif tarify vedoucí víkend výdělek výkon zaměstnanec zapůjčení zdarma dar finanční mobilní platové podmínky pohon prémie příslušník půjčení svátky systém turista v práci výkonnost zákazník zaměstnanecké doba osobní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Dřevomodelář / Dřevomodelářka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena