Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

Poradce/kyně s péčí o klienty se skvělým fin. ohodnocením

Smluvní vztah práce na živnostenský list (na dobu neurčitou)
Lokalita Třebíč
Zadavatel NN Pojišťovna (NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku)
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 70.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme normální firma, s normálními lidmi. Není důležité, kým jste na papíře, ale co máte v sobě a před sebou.
Věk je jen číslo, mluví za nás činy :-)

Pojď posílit náš tým poradců v Brně a okolí

Co nabízíme

  • Reálnou možnost velmi nadprůměrného výdělku
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí regionálních poboček s kolektivem, který Vás bude bavit
  • Odborné zaškolení hrazené firmou
  • Pravidelné teambuildingy a firemní večírky

Co vás čeká

  • Rozmanitá komunikace s klienty NN
  • Naučíme Vás uzavírat obchody s klienty osobně i on-line
  • Kompletní portfolio moderních produktů
  • Lukrativní práce pro nadnárodní společnost

Očekáváme

  • Umění naslouchat a vyjádřit
  • Ambiciózní přístup a pozitivní myšlení
  • Příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Maturitní vysvědčení, ale známky na něm neřešíme :-)

Kdy jste naposledy šli s úsměvem do práce? Přijďte se k nám podívat a uvidíte, jaká může být realita. Pošlete životopis, ráda se s vámi potkám u kávy.