Účetní - Mimo automotive a bez cizího jazyka!

Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Ovládáte Podvojné účetnictví a Excel je v práci Váš dobrý parťák? Nebojíte se nových výzev a máte zkušenost s účetnictví alespoň 2 roky?

Pro našeho klienta, úspěšný fotbalový klub, hledáme zkušenou a samostatnou účetní, který by doplnila malý finanční tým a převzala účetní agendu.

Popis pozice:

  • Fakury přijaté a vydané
  • Zpracování bankovních a pokladních dokladů
  • Komunikace s úřady a spolupráce s auditory
  • Zpracování DPH a daňových dokladů
  • Řešení neuhrazených faktur
  • Reporting

Profil kandidáta:

  • Znalost podvojného účetnictví
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Ochota učit se novým věcem
  • Pokročilá znalost Excelu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemný a přátelský tým složený z finančního manažera, účetní a fakturantky
  • Firemní paušál
  • Možnost občasného HO

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se o pozici ucházeli? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi spojím s dalšími informacemi.