Volné místo ve firmě Partners Financial Services, a.s.

Chcete být u rozjezdu české banky, vydělat slušné peníze?

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč), dohoda o pracovní činnosti (dpč), dohoda o provedení práce (dpp), jiný
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Lípová 665/1, Liberec, 460 01
Firma Partners Financial Services, a.s.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 60.000 Kč

O nás

Partners Financial Services, a.s.

MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

Jsme největší nezávislá finančně-poradenská společnost v České republice poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství postavené na celoživotní důvěře s každým klientem. Otevřeli jsme již přes 150 poboček.
Již od roku 2007 pomáháme statisícům klientů k bohatšímu životu. Naším snem i závazkem je být symbolem kvality a stability. Klientům nabízíme exkluzivní produkty na míru. Poradcům poskytujeme skvělé nástroje pro splnění finančního plánu a perfektní servis. Intenzivně pracujeme na závěrečných přípravách vlastní Partners Banky.

Zavedená kancelář Partners v Liberci hledá šikovné posily do svého týmu, kteří se společně s námi budou starat o nové i stávající zákazníky

Jsme součástí Partners finanční skupiny s více než 1 900 profesionálních finančních poradců, více než 140 regionálními poradenskými kancelářemi a se 160 pobočkami Partners market po celé ČR. Společnost Partners vznikla v roce 2007 a nyní se stará o více než 500 tis. klientů. Jsme největší nezávislé finančně-poradenská společnost v České republice, řízená devíti partnery a poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství postavené na celoživotní důvěře s každým klientem.

V roce 2011 založila skupina Partners investiční společnost, o osm let později životní pojišťovnu Simplea a nemovitostní fond Trigea. V roce 2021 přibyla penzijní společnost Rentea     a letos jsme spustili i dlouho očekávanou Partners banku. Spolupracujeme s více než 50 silnými obchodními partnery z celého finančního trhu a díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnou nezávislost, objektivní informace a možnost výběru z exkluzivních produktů.

Poptávka po našich službách rok od roku roste, expandujeme na Slovensko a tam kde jiní své pobočky zavírají, my je otevíráme.

Chcete zajímavou a různorodou práci, ve které si bez ohledu na krize vyděláte stabilní peníze? Dává Vám smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chcete mít pod kontrolou své peníze a naučit to i klienty? Chcete pomoci klientům zlepšit jejich finanční kondici a pomocí úspěšně realizovaných finančních plánů jim zajistit dosažení vysněných cílů?

Potom na pozici specialisty poradenské banky hledáme právě Vás.

Co Vás čeká:

  • budete mít každý den příležitost zákazníkům zjednodušit život, a ještě jim ušetřit
  • budete řešit požadavky pobočkových klientů
  • budete zpracovávat zakázky
  • budete se vzdělávat ve financích, abyste byl odborník ve všech segmentech financí – bankovnictví, pojišťovnictví, investice i úvěry

Co očekáváme my:

  • máte min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • baví Vás setkávat se a komunikovat s lidmi
  • máte chuť pomoci lidem
  • rádi se učíte novým dovednostem a způsobům práce
  • jste bojovník, nevzdáváte se při prvním neúspěchu
  • máte uživatelskou znalost práce s PC a internetem
  • máte pozitivní a zodpovědný přístup
  • máte ochotu nést odpovědnost za výsledky své práce

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci
  • Obvyklá mzda po zapracovaní je od 30.000 Kč plus měsíčně
  • Unikátní a rychle se rozvíjející projekt
  • Moderní pracovní prostředí
  • Hlavní pracovní poměr s flexibilním nastavením pracovní doby
  • Nabídku zaměstnaneckých benefitů

Zaujalo Vás to? Ať už jste na začátku své kariéry, nebo zkušený specialista s chutí se posunout dál, ve svých schopnostech a znalostech, ozvěte se, rádi si přečteme Váš životopis.

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

AJ benefit Bor ČR den flexibilní fond hlavní hledám investice IT kancelář listy možnost mzda nové obchodní odměny odpovědnost partner pec peníze plán plat pobočka pobočky pojišťovnictví poradenství požadavky práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí prostředí SOU specialist specialista společnost stabilní stará výsledky vzdělání zaměstnanec znalost životopis bankovnictví cíl české doby dovednost finanční informace investiční kariéry kov list nemovitost obchod odbor odpovědný PC penzijní poměr pomoc PR pracovní doby projekt příležitost přístup region rok schopnost součást stav trh tým úvěry uživatel v roce výběr vydělat zákazník zaměstnanecký životní