Community Sales Manager

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme nadnárodní korporace, která poskytuje vybavení a kancelářské prostory v business centrech, office parcích a jiných administrativních budovách. Do našeho business centra v Praze hledáme Community Sales Managera, který bude zodpovědný za hladký chod našeho centra, dokáže motivovat svůj tým a zajistit spokojenost našich zákazníků.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude zajištění hladkého provozu jednoho z našich center, především:

  • Zodpovědnost za chod recepce a řešení požadavků a potřeb klientů
  • Zajištění chodu recepce centra včetně komunikace se správcem budovy a dodavateli služeb
  • Aktivní prodej kancelářských služeb, tvoření nabídek a vytváření nových možností prodeje
  • Příprava a rezervace zasedacích místností pro jednání, příprava různých firemních akcí
  • Příprava podkladů (tisky, kopírování, skenování) a jiné administrativní úkony
  • Komunikace s klienty (včetně komunikace v angličtině) a řešení jejich požadavků
  • Správa klientských účtů, zajištění správného účtování služeb, kontrola plateb

Profil kandidáta:

  • Požadujeme skvělou znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Zvládání stresových situací na jedničku
  • Dobrá znalost práce s MS Office

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Plat 35 000 Kč/měsíc
  • Stravenkovou kartu Sodexo
  • Práce v inspirativním prostředí a ve skvělém kolektivu
  • Účast na firemních akcích
  • Školení a osobní i profesní rozvoj

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte odpovědět na inzerát nebo nám zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář. My se s Vámi brzy spojíme a rádi Vám sdělíme více informací.