Finanční teamleader – odchozí platby

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do stabilní a dynamicky rostoucí společnosti, která se zaměřuje na online i kamenný prodej kosmetiky a parfému po celé Evropě, hledáme nového teamleadera pro tým odchozích plateb.

Pokud jste proaktivní a pečlivý/pečlivá a finanční sféra je Vám blízká, tak je tato pozice jako stvořená pro Vás!

Popis pozice:

Co Vás v práci čeká?

  • Podílení se na zlepšování interních systémů a finančních procesů
  • Zodpovědnost za řádné a včasné odesílání plateb, párování plateb
  • Pomáhání se zřizováním zahraničních bankovních účtů
  • Zajišťování bankovní záruky a nové přístupy
  • Procvičíte angličtinu – převážně psanou formu
  • Podílení se na plánování cashflow
  • Nakonec budete podpora pro Váš super pětičlenný tým

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Ideálně máte zkušenost z podobné pozice (např. z SSC, korporátu apod.)
  • Pokud jste v minulosti vedl/a tým, je to další výhoda
  • Umíte pracovat v Excelu
  • Domluvíte se anglicky (alespoň na úrovni B1)
  • Jste týmový hráč
  • Důležitá je Vaše proaktivita, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Zázemí stabilní moderní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální bonusy
  • Nástup možný ihned na HPP
  • Onboarding plán šitý na míru
  • Telefon, počítač
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost využití home office
  • Slevu na firemní produkty
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Teambuildingy
  • Neformální prostředí

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se na Vás těšit!