Hledáme lidem práci Manpower

PROJEKTANT AUTOCAD - oblast stavebnictví / Zlínsko

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • Příprava technické dokumentace
  • Zpracování výkresové dokumentace
  • Zpracování cenové nabídky
  • Komunikace se zákazníky
  • Koordinace projektů

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání, stavební zaměření velkou výhodou
  • znalost AUTOCAD
  • MS Office (pokročilý excel)
  • ŘP sk. B
  • AJ minimálně uživatelská znalost
  • Zkušenosti s technickou dokumentací a tvorbou rozpočtů
  • Zkušenosti s přípravou a realizací staveb vítána

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • příjemné a dynamické pracovní prostření
  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, kvartální finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka aj.
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • práci na zajímavých projektech
  • pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nebo na zkrácený pracovní úvazek

  • Zlín
  • Sirona s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. prosince
  • Praha
  • AHORA s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Uhříněves, Praha
  • People Place & Partners a.s.
Zveřejněno: 19. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ auto benefit bonus bonusy dokumentace EU hodnocení IT kandidát komunikace měření možnost mzdy na dobu neurčitou nabídky náplň práce NDA nové Office ohodnocení OZP penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr pracovní úvazek prostředí připojištění příspěvek rozvoj SOU společnost společnosti stabilní stavebnictví stravování úvazek uživatelská znalost vzdělání zaměstnanec zaměstnání zkušenosti Zlín znalost CAD dar dokument dovolené finanční jazyk koordinace koordinace projektů kov na dobu náplň národní oblast osobní penzijní poměr PR profesní profi projekt příjemné příprava příspěvky roční rok schopnost stav stavební systém technické uživatel zákazník zaměstnanecký zkušenost životní