Hledáme lidem práci Manpower

HELPDESK - možnost home office

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice.

V současné době můžete využít plný home office a to včetně zaučení! A dále Vás čeká mimořádný bonus ve výši 10 000,- Kč.

Staňte se i VY členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti.

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

Budete technickou podporou našich stávajících klientů. Dále Vás čeká péče o zákazníka, administrativní činnost a prodej doplňkových služeb a produktů.

Profil kandidáta:

Co od Vás čekáme?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení, čistý trestní rejstřík a žádná insolvence.

Dále pak:

*výbornou znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči

*anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

*technické dovednosti

Nabízíme:

Co Vám za to nabízíme?

*jistota fixní mzdy + bonusy

*nástupní bonus ve výši 10 000,- Kč

*smlouva na HPP - 8 hodin/den (8 – 18 hod.)

*pracujete jen od Po do Pá

*home office

*díky volným víkendům získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*občerstvení na pracovišti po celý den ZDARMA

*5 dnů zdravotního volna

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*stravenky v hodnotě 110,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*příjemné moderní prostředí

*kvalitní zaškolení

*skvělá dopravní dostupnost, 5 minut od hlavního vlakového nádraží

Zaujala Vás pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář nebo kliknout na tlačítko níže a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

  • Turnov
  • Ekoplanet s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. července

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

administrativní administrativní činnost AJ aktuální bonus bonusy Bor činnost den hlavní home office HR IT kandidát koníčky Luže Most možnost mzdy náplň práce občerstvení Office péče pozice práce prostředí příspěvek smlouva SOU společnost společnosti stravenky školení týden týden dovolené navíc víkend zdarma zdravotní znalost životopis anglický anglický jazyk cafeterie české člen dar dopravní dovednost dovolené finanční jazyk kontakt kov kvalitní mimořádný na pracovišti náplň navíc obchod placené PR prodej profi příjemné rok součást technické tým volna zákazník