Soustružník kovů (SU 50) - 1 směna!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Pro českou strojírenskou společnost v Olomouci hledáme nového člena týmu na pozici Soustružník.
Od nového kolegy požadujeme strojírenské vzdělání a předchozí zkušenosti na klasických soustruzích SU 50.

Popis pozice:

  • na své nové pozici budete zodpovídat za soustružení rotačních dílců podle zadaného výkresu

Profil kandidáta:

  • praxe na klasických soustruzích, ideálně na SU50
  • výuční list
  • spolehlivost
  • čtení výkresu, práce dle konstrukčního výkresu a technolog. postupu
  • měření a samokontrola

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno, těšit se můžete i na dotované stravování, dovolenou nad zákonný rámec, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Radost Vám určitě udělá i smlouva na dobu neurčitou a práce jen na jednu směnu od 6 - 14hod.

Máte zájem o tuto nabídku?