ELEKTROTECHNIK | desky plošných spojů

Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Hledáme zkušeného elektrotechnika, který má zkušenosti s osazováním desek plošných spojů. Těšte se na stabilitu zaměstnání, atraktivní mzdu a řadu benefitů - např. pravidelné bonusy, příspěvky na penzijní připojištění a dopravu, dále sick days, levnější volání a volno jako náhradu za státní svátky, které připadnou na víkend!

Popis pozice:

  • Návrh plošných spojů v elektronické vývojové laboratoři
  • Zajišťování výroby testovacích a aplikačních desek a přípravků, osazování desek plošných spojů
  • Péče o sklad součástek
  • Údržba a kalibrace laboratorních zařízení a přístrojů
  • Spolupráce s dodavateli součástek, plošných spojů a dalšího materiálu

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenost v práci s programy pro návrh plošných spojů
  • Zkušenosti s měřením v elektronice
  • Zručnost v pájení a osazování desek plošných spojů (SMD součástky)
  • Základní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny placeného volna – sick days
  • 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day
  • Finanční podpora v době nemoci
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Příspěvek na dopravu

Máte zájem o tuto nabídku?