Valcíř kovů - kmen, množství benefitů

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme a obsazujeme několik valcířů kovů. Pokud již máte zkušenosti, určitě vás rádi přivítáme do týmu strojírenské společnosti v Ostravě. NABÍRÁME PŘÍMO DO KMENE.

Popis pozice:

Co Vás čeká?

  • práce při válcování kovů za tepla na tratích a stolicích na pracovištích Válcovny profilů, Válcovny drátů nebo Středojemné válcovny
  • obsluha a dohled nad chodem přidělené stolice válcovací tratě
  • seřizování vběhové a výběhové armatury svěřených válcovacích stolic
  • práce při výměně válcovacích stolic a přestavbě válců na jiný profil výrobků

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme?

  • vyučení v technickém oboru, případně ukončené vzdělání maturitní zkouškou
  • zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve směnném provoze
  • zkušenost z obdobné pozice výhodou
  • vazačský, paličský nebo jeřábnický kurz výhodou

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • HPP, kmen, stabilita
  • příspěvky na stravování (+ závodní stravování)
  • roční a kvartální prémie
  • příspěvek na pojištění
  • kafeterie
  • zvýhodněné volání a nájmy
  • pravidelná školení a obnova profesních průkazů
  • příspěvek při narození dítěte
  • příspěvky pravidelným dárcům krve
  • vitamínové balíčky firemní akce a mnoho dalšího
  • možnost nástupu ihned

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, pak se těšíme na Váš životopis :-)