Hledáme lidem práci Manpower

Řidič VZV – 166 Kč/h

Lokalita Přibyslav, okres Havlíčkův Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

-zajištění nakládek a vykládek materiálu

-zaskladňování/vyskladňování zboží do/ze skladových pozic

-příprava zakázek podle výdejního listu

-práce s čtecím zařízením

Profil kandidáta:

-průkaz řidiče motorových vozíků – výhodou, ne podmínkou

-svědomitý přístup

-ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme:

-adekvátní fin. ohodnocení
-5 dní Sick days
-příspěvek na stravování
-příspěvek na penzijní připojištění
-podporu vzdělávání – kurzy, odborná školení

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 19. dubna
  • Velké Meziříčí
  • Lisovna plastů, spol. s r.o.
  • 32 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Olešenka
  • Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem…
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Havlíčkův Brod
  • Tomáš Morávek
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • HARBECAR s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Technické služby Havlíčkův Brod
  • 32 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Štoky
  • Zemědělské družstvo Pozovice
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Nové Veselí
  • ZDV Novoveselsko, družstvo
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. ledna
  • Žďár nad Sázavou
  • SULOG s.r.o.
  • od 36 000 Kč
  • Petr Křehlík
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Holoubek trade s. r. o.
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Střítež, Jihlava
  • PRESENTCOM s.r.o. v likvidaci
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • P.O.V. industries service, s.r.o.
  • 19 500 – 30 000 Kč
  • Chotěboř
  • Martin Transport s.r.o.
Zveřejněno: 28. března
  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Brno-venkov
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
Zveřejněno: 16. července
  • Pardubice
  • PowerJob s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Středočeský kraj
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Hradec Králové
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 15. října
  • Chomutov
  • Karlovarská Korunní s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Jeseník
  • ARIETE personal s.r.o.
Zveřejněno: 8. prosince
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 6. dubna
  • Liberec
Zveřejněno: 9. května
  • Čelákovice
  • TOS - MET slévárna a.s.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Choceň
  • Autoneum CZ s.r.o.
Zveřejněno: 6. prosince
  • Bořitov
  • Brigomat.cz s.r.o.
Zveřejněno: 1. srpna
  • Bakov nad Jizerou
Zveřejněno: 6. září

NIKA Logistics a.s., PETROTRANS, s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Perfect Carpets s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ZDAR, a.s., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, ENPEKA a.s., ICE Industrial Services a.s., INTERMONT s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., O.K. solution, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Exposure Group a.s., ARAMARK, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., PPL CZ s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOEKO - Automotive s.r.o., Lisovna plastů, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Zenit, spol.s r.o., Expedo s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., STERIS AST CZ s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o., Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem v Olešence, AGROKOM. s.r.o., AZM TRANS s.r.o., Tomáš Morávek, Jiří Nepovím, HARBECAR s.r.o., STAVITELSTVÍ KAFKA s.r.o., Technické služby Havlíčkův Brod, Zemědělské družstvo Pozovice, ZDV Novoveselsko, družstvo, POTRAVINY VYSOČINA s.r.o., Petr Miksa, SULOG s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., Petr Křehlík, Aleš Hrdlička, Holoubek trade s. r. o., Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s., PRESENTCOM s.r.o. v likvidaci, LordMax s.r.o., SPIRIT STAR CZ s.r.o., P.O.V. industries service, s.r.o., Farma Květinov, s.r.o., Martin Transport s.r.o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), NITRAMO, s.r.o., Bříza logistics s.r.o., AGRO - Měřín, a.s., Leube Beton s.r.o., JIPOCAR Logistic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Účetní, Manažer / manažerka nákupu, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha zařízení, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Policista / Policistka

Stíčany, Hrochův Týnec, Velké Meziříčí, Jihlava, Třebíč, Hrochův Týnec, Polná, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Krucemburk, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Svratka, Humpolec, Jiřice, okres Pelhřimov, Pelhřimov, Polička, Chrudim, Čáslav, Tuněchody, Velká Bíteš, Kostěnice, Olešenka, Brzkov, Nížkov, Štoky, Nové Veselí, Knyk, Lípa, okres Havlíčkův Brod, Horní Krupá, Střítež, okres Jihlava, Květinov, Slavíkov, Obyčtov, Vítanov, Herálec, okres Žďár nad Sázavou

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ Bor hodnocení IT kandidát kurz kurzy náplň práce ohodnocení penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení sick day sklad směny stravování školení vzdělávání list materiál náplň odbor odborná penzijní PR profi příprava přístup řidič