Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač strojů

Lokalita Jindřichův Hradec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta se sídlem v Jindřichově Hradci hledáme vhodného kandidáta na pozici Seřizovač s nástupem ihned do kmenového stavu.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za zajištění chodu vstřikovacích strojů, jejich nastavení dle technické dokumentace
  • řešení problémů a vad při vstřikování

Profil kandidáta:

  • vyučen v technickém oboru
  • technické myšlení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť zdokonalovat se v oboru
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • práci v čistém a moderním prostředí
  • týden dovolené navíc
  • odměny za docházku
  • příplatky za odpolední
  • závodní stravování

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. dubna
  • Opava
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Kunštát
  • NSD International CZ, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • PEBAL s.r.o.
  • 23 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Teplice
  • HIT OFFICE, s.r.o.
  • 21 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. prosince
  • Uherský Brod
  • Torun & Schmidt s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Mouchnice
  • STABILA ČR, s.r.o.
  • 32 000 – 39 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 13. února
  • Hlinsko, Chrudim
  • PŘÍHODA s. r. o.
  • 28 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Litovel
  • SEV Litovel, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Trhové Sviny
  • Job and Travel s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Dvůr Králové nad Labem
  • MILCOM a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Habartov
  • ept connector s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
Zveřejněno: 30. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT CR, s.r.o.
Zveřejněno: 10. srpna
  • Říčany, Praha-východ
  • Marvinpac CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Suchdol nad Odrou
  • PAMET, spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Stříbro
  • Anton Clemens s.r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Pacov
  • CAP CENTRAL s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
Zveřejněno: 30. června

Kaufland Česká republika v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ Bor den dokumentace hledám HR kandidát Most náplň práce nové odměny odpovědnost pečlivost plat pozice práce prostředí příplatky samostatnost stravování týden týden dovolené navíc vhodné dokument dovolené kov myšlení náplň navíc obor PR problém profi řešení řešení problémů stav stroj technické závod