- 27 000 – 32 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince

JLV, a.s., je jedním z největších poskytovatelů gastronomických a retailových služeb v dopravě v ČR. Společnost vznikla v roce 1959 jako součást ČSD a od roku 1992 působí samostatně. Provozuje jídelní vozy, bistro vozy, catering a má podíl na sítích jako BURGER KING. Důraz klade na kvalitu, flexibilitu a inovace v oblasti cestování a gastronomie.
Hledáš práci, kde máš volno obden, stabilní zázemí a navíc se podílíš na něčem, co denně využívají tisíce cestujících? Přidej se k nám! Kariéra na kolejích začíná právě tady. Jsme JLV a.s. – ze skladu připravujeme zásoby pro jídelní a lůžkové vozy Českých drah. A právě teď hledáme posilu do týmu skladníků/přípravářů.
Po zaučení můžeš postoupit na pozici vedoucího směny. Rádi dáváme šanci šikovným lidem růst s námi.
Pracovat budeš v turnusu: turnus (15 pracovních dní v měsíci), 12hodinové denní a noční směny v režimu dlouhý/krátký týden.
⚠️ Práce není vhodná pro ženy – občas je potřeba zvednout těžší břemena.
A co dál?
Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis. Pokud se ti neozveme do 5 pracovních dnů, znamená to, že jsme dali přednost jinému kandidátovi – ale držíme ti palce do budoucna!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.