Provozní elektromechanik

Lokalita Jihlava
Firma Moravia Lacto a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 30.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 12. 2018

Co od Vás očekáváme:

Hledáme údržbáře elektrikáře do třísměnného provozu

Náplň práce : údržba strojů a zařízení ve firmě
asistence při strojních revizích
pravidelná kontrola strojů a
technického vybavení
drobné opravy a zajištění
bezchybného chodu všech zařízení
určených k bežné potřebě
zaměstnanců

Požadavky : SŠ/SOU v technické oblasti
vyhl. 50/1978 Sb.,zejména §5,§6
praxe s údržbou ve výrobě výhodou
časová flexibilita
(občas víkendová směna)
znalost základů práce na PC
svářečský průkaz výhodou

Nabízíme : pro elektrikáře, popř. manželský pár (paní můžeme zaměstnat ve výrobě) nabízíme ubytování !!!
platové hodnocení odpovídající výkonu
25 dnů dovolené
bonus za celý odpracovaný fond
dotované stravování
příspěvek na dojíždění, na dětský tábor, penzijní pojištění a další benefity dle KS

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Jihlava
  • S.B.S. SECURITY s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Nové Město nad Metují
  • NOVÝ ELTON a.s.
  • 23 250 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
Zveřejněno: 27. září
  • Adamov, Blansko
  • GAMA J + P, společnost s ručením…
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. března
  • Mladá Boleslav
  • RB Delivery Work s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Nové Strašecí
  • České lupkové závody, a.s.
  • 16 100 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Přešťovice
  • Zemědělské družstvo Přešťovice
  • 19 700 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 3. března
  • Zlín
  • MOBA Security s.r.o.
  • 13 350 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Otrokovice
  • 13 350 – 16 000 Kč
  • Tupesy
  • Výkopové práce-Škrabal s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Šumperk
  • Jiří Smékal
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Boskovice
  • ADITIS s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • MEDICA HOLDING CZECH s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Mariánské Lázně
  • Hotel Krakonoš s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • Marcela Lesslová
  • Karlovy Vary
  • BRISTOL a.s.
  • od 17 500 Kč
  • České Budějovice
  • Bistro Kasárna s.r.o.
  • od 35 000 Kč

KOMBI TRANS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SKYCLEAN s.r.o., Exposure Group a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Delirest services s.r.o., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, SIMIX GROUP s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, Ředitelství silnic a dálnic s. p., S.B.S. SECURITY s.r.o., KFC, ProJobEU s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Drive plus, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Luka nad Jihlavou, Jihlava, Celá ČR

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

AJ benefit benefity bonus Bor dění elektrikář elektro elektromechanik fond hledám hodnocení IT náplň práce plat pojištění požadavky práce praxe příspěvek řízení SOU stravování Tábor ubytování víkend výkon zaměstnanců znalost asistence dovolené chybné kontrola náplň oblast oblasti opravy PC penzijní penzijní pojištění PR směna stroj technické údržba vybavení