Office manager/ka

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenosti s vedením týmu, bez problému se domluvíte v anglickém jazyce a orientujete se v programu Excel?

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Office manager/ka!

Popis pozice:

- Budete se starat o vedení, koordinaci a řízení kanceláře

- Budete zajišťovat služby pro efektivní provoz, kancelářské vybavení, zásoby a údržbu

- Budete pravidelně komunikovat s klienty v českém i anglickém jazyce

- Postaráte se o reporting vedení společnosti

- Budete koordinovat schůzky, úkoly či akce

Profil kandidáta:

- Máte zkušenosti na obdobné pozici

- Máte minimálně SŠ vzdělání

- Velmi dobře se orientujete v programu Excel

- Dokážete komunikovat v AJ

- Máte organizační a komunikační dovednosti

- Pokud máte zkušenosti z oboru realit, je to velká výhoda!

- Ideálně můžete nastoupit ihned

Nabízíme:

- Velmi zajímavé finanční ohodnocení

- 25 dnů dovolené

- Sick days

- Flexibilní pracovní doba

– Stravenky

– Příspěvek na dopravu

– Notebook, mobilní telefon s tarifem plně hrazeným společností.