Hledáme lidem práci Manpower

Manažer/-ka pro IBM vzdělávací projekt P-TECH

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

IBM P – TECH je model veřejného vzdělávání, který poskytuje studentům středních škol technické a odborné dovednosti, které potřebují pro získání konkurenceschopného pracovní místa.

IBM realizule P-TECH na středních školách na Vysočině se zajímavými firemními partnery, Krajem a vysokou školou.

Popis pozice:

  • manažer nese zodpovědnost za plánování, realizaci i reportování školících aktivit
  • realizuje a vede školení
  • sestavuje a tvoří kreativní obsah školení, který zaujme a doručí potřebné informace konkrétním posluchačům
  • komunikuje osobně, online i na sociálních sítích s žáky, učiteli ale i firemními partnery či se zastupiteli Krajského úřadu
  • motivuje, podporuje a inspiruje studenty

Profil kandidáta:

P-TECH potřebuje:

  • někoho, kdo věří, že vzdělávání je důležité
  • někoho, kdo bude projekt kreativně rozvíjet, bude schopný se inspirovat jinde a inspirace i nové nápady realizovat
  • někoho, kdo bude schopen práce se studenty, bude je umět nadchnout, najít jim vhodného mentora a utvářet projekt ve spolupráci s nimi
  • někoho, kdo se nebojí vyzkoušet novinky světa technologií

V čem musí být P-TECH manažer dobrý?

  • V plánování, realizaci i reportování aktivit
  • V týmové spolupráci a řešení problémů
  • Musí zvládnout širokou škálu činností od vymýšlení obsahu až po administrativní činnosti
  • V komunikaci napříč plejádou osobností - osobně, online i na sociálních sítích (od žáků přes učitele, až po firemní partnery či Krajský úřad)
  • V motivaci studentů
  • Musí být schopen práce v korporátu, nesmí mu vadit dodržování pravidel a procesů

Nabízíme:

  • Projekt může spoluutvářet tak, aby mu/jí to dávalo smysl
  • Super pocit, když program studenty i učitele baví, když uvidí reálné změny ve vzdělávání
  • Práci v zajímavém mezinárodním týmu
  • Přístup k sebevzdělávání, zejména v technologických novinkách

  • Olomouc
  • Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. června
  • Brno
  • Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Havlíčkův Brod
  • RM facility s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • Olomouc
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Ostrava
  • Statutární město Ostrava
  • 22 260 – 32 240 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Týn nad Vltavou
  • RICHMONT - CZ a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Olomouc
Zveřejněno: 22. června
  • Karlovy Vary
  • Karlovarská agentura rozvoje podnikání,…
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Hradec Králové
  • NOPO ENGINEERING s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Chrast, Chrudim
  • Metal Produkt Servis Praha, s.r.o.
Zveřejněno: 3. dubna
  • Horní Jiřetín
  • Mostecká montážní a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Hustopeče
  • Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj …
  • od 38 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. října
  • Rousínov
  • Ekonomické stavby s.r.o.
  • 25 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • EBM TZB, s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Jilemnice
  • BRANOMARKET, s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Olomouc
  • TEPLOTECHNA DIS s.r.o.
Zveřejněno: 25. října
  • Brno
  • JISTU recruitment s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 17. března
  • Žižkov, Praha
  • CHARMONT s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Brno
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Brno
  • Olomouc
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Plzeň
  • ZAT a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Tachov
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 31. července

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

administrativní administrativní činnost AJ Bor činnost den dodržování důležité IT kandidát kraj manažer mezinárodní místa náplň práce nová nové novinky obsah odpovědnost online partner plán plánování pozice práce pracovní pracovní místa školení úřad vhodné vzdělávání získání změny administrativní činnosti činnosti dovednost firemní informace korporát kreativní mentor model náplň národní odbor odborné osobnost PR problém proces procesů profi program projekt přístup report rok řešení řešení problémů sociální stav střední student technické technolog tým