Brusič - práce ve stabilní firmě s příspěvkem na penzijní pojištění

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusič na třísměnný provoz. Pokud je broušení, tmelení, vrtání a frézování váš denní chleba, tak se nám ozvěte a přidejte se k nám.

Popis pozice:

Co je náplní práce:

  • Broušení hliníku vibračními bruskami
  • Tmelení, vrtání, frézování
  • Dohotovení dveří, dveřních rámů a drobných dílců pro lakovací proces
  • Práce dle výkresové dokumentace nebo elektronických pracovních postupů

Profil kandidáta:

Co požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru – např. truhlář, zámečník, brusič je výhodou
  • Praxi v oboru – máte zkušenosti s broušením a tmelením
  • Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • Chuť do práce

Nabízíme:

Na co se můžete těšit:

  • Férové platové ohodnocení s příplatky a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Body z Cafeterie, které můžete uplatnit v lékárně, optice nebo při cestování
  • Kartu Active Pass na sportování
  • Zvýhodněný mobilní tarif – zapojit můžete i svou rodinu a přátele
  • Doprava z centra Brna firemním autobusem
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka níže.