Hledáme lidem práci Manpower

Skladník s VZV

Lokalita Stříbro
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro moderní, výrobní halu ve Stříbře hledámy skladníky se zkušenostmi s VZV a retruckem, kterým nevadí pracovat v nepřetržitém provozu.

Popis pozice:

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy
  • Budeš se věnovat vykládce a nakládce kamionů
  • Budeš dodávat materiál do výroby a hotové výrobky zase do skladu
  • Když bude potřeba, tak pomůžeš třídit hotové výrobky

Profil kandidáta:

  • Je potřeba mít předchozí zkušenost s řízením VZV
  • Potřebuješ oprávnění na VZV (propadlé nevadí)
  • Důležitá je ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Základní mzda 22.000 Kč
  • Měsíční bonus 10% základní mzdy
  • Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy
  • Příplatky za práci v noci (25 %), ve svátek (200 %) a o víkendu (30 %) – s příplatky si průměrně vyděláš na začátek 31.000Kč
  • Vánoční a letní bonus
  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Docházkový bonus
  • Bonus za loajalitu vyplácený každý rok
  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Zvýhodněný neomezený tarif

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Rokycany
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. března
  • Rokycany
  • Brno-venkov
  • Nela Štěříková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Liberec
  • Pražáková Anna
Zveřejněno: 8. září
  • Nymburk
  • Věra Preislerová
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • Adéla Turková
  • 24 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Štěrboholy, Praha
  • Karel Lebeda
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Plzeň
  • Iveta Suchánková
  • 24 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Dubí
  • Skladník s VZV
  • 17 871 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Hostivice
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Plzeň
  • Davídková Lenka
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Nymburk
  • Radka Švejdová
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Karlovy Vary
  • Manpower
Zveřejněno: 24. července
  • Praha
  • Kašpárková Michaela
Zveřejněno: 31. července

Randstad HR Solutions s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., Sahm s.r.o., Trenkwalder a.s., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., Elflein Transport s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LT trade s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ZDAR, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Správa železnic, státní organizace, LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Košík.cz s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Dischner, Speditions- und Handelsgesellschaft mbH, DOPRON s.r.o., KARPEM a.s., CANPACK Czech s.r.o., BIG-BDM s.r.o., FEIT Internationale Transporte s.r.o., OK Záchlumí, a.s., Raben Transport s.r.o., Cuong Nguyen Van, HIPPO Logistik, s.r.o., Faurecia Plzeň, s.r.o., ATLANTA WORLD Group s.r.o., GXO Logistics Services Czech s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Easy Work Company s.r.o., Traporeda work s.r.o., Euro práce west s.r.o., Autodoprava J + M Zeman s.r.o., TD SYNNEX Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Vedoucí skladu

Stříbro, Celá ČR, Heřmanova Huť, Přehýšov, Nýřany, Bor, Stod, Vejprnice, Staňkov, okres Domažlice, Chodová Planá, Horšovský Týn, Plzeň, Tachov, Třemošná, Mariánské Lázně, Domažlice, Ejpovice, Rokycany, Klatovy, Horní Slavkov, Záchlumí, okres Tachov, Kostelec, okres Tachov, Černošín, Úherce, okres Plzeň-sever

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ akce bonus den hledám HR IT kandidát mzda mzdy náplň práce penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí pro zaměstnance prostředí příplatek příplatky připojištění příspěvek řízení sklad stravenky svátek školení tarif týden týden dovolené navíc víkend zaměstnavatel dovolené firmy kov materiál měsíční minimální náplň navíc oprávnění penzijní PR profi rok výrobní výroby zkušenost