Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč Co2, Bydlení Zdarma, Mzda Od 38.000 – 50.000Kč/M

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme SVÁŘEČE CO2, který bude svařovat na pohyblivých svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Pokud nemáš platné svářečské oprávnění, je možnost jej obnovit. V případě, že umíš svařovat, ale nemáš oprávnění – možnost zajištění.

NÁSTUP NEJLÉPE IHNED !!!

Profil kandidáta:

- 100% docházka

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda od 38.000 – 50.000 Kč/měs

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • Jirkov
  • DIGAMA ENERGY s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. srpna
  • Tachov
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 31. července
  • Černošice
  • SUPER PET, a.s.
  • 18 500 – 23 500 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Červený Újezd, Praha-západ
  • Diveproduction, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Benešov, Praha, Kladno, Rokycany, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ auto bonus bonusy Dobříš docházka hledám IT kandidát kurz kurzy měsíční mzda možnost mzda náplň práce penzijní připojištění pitný režim plat pojištění pozice práce prostředí průměrná příplatek připojištění příspěvek režim směny stravenky stravování školení ubytování vzdělávací kurzy zaměstnání zdarma areál bezpečné dar díl dovolené firemní kov lokalita měsíční motivační náplň oprávnění penzijní pitný PR profi případ rok stroj vzdělávací kurz zájem závod