Hledáme lidem práci Manpower

Senior účetní - vedení menšího týmu

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Senior účetní, která/který povede tým 2 účetních. Společnost se zabývá poskytováním lékařských služeb.

Místo výkonu práce: Hradec Králové, Slezské Předměstí

Popis pozice:

kompletní vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání – DPH, SH, KH, DPPO, silniční daň
zastupování firmy při jednání s úřady a auditorem, komunikace s daňovými poradci

vedení 2 finančních účetních
zpracování měsíční a roční závěrky
zpracování statistických výkazů
účtování bankovních výpisů, dohadných položek
evidence majetku
práce v programu Helios Green

Profil kandidáta:

znalost podvojného účetnictví

zkušenosti s vedením pracovníků

praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení – dle vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

3 dny sick days

stravenky, slevy do lékáren

stabilní zaměstnaní ve zdravotním sektoru

  • Hradec Králové
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
  • Tachov
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 31. července
  • Černošice
  • SUPER PET, a.s.
  • 18 500 – 23 500 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Červený Újezd, Praha-západ
  • Diveproduction, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ audit auditor bankovní daň den DPP evidence evidence majetku hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové iOS IT kandidát komunikace králové Luže místo náplň práce ohodnocení pozice práce pracovní pracovník praxe sick day společnost stabilní stravenky účetní úřad vedení výkon zdravotní zkušenosti znalost daňový dny dovolené DPH finanční firmy jednání kov lékař lékařský měsíční místo výkonu práce náplň poradci PR profi program přiznání roční sektor tým účetnictví zkušenost