Senior účetní - vedení menšího týmu

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Senior účetní, která/který povede tým 2 účetních. Společnost se zabývá poskytováním lékařských služeb.

Místo výkonu práce: Hradec Králové, Slezské Předměstí

Popis pozice:

kompletní vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání – DPH, SH, KH, DPPO, silniční daň
zastupování firmy při jednání s úřady a auditorem, komunikace s daňovými poradci

vedení 2 finančních účetních
zpracování měsíční a roční závěrky
zpracování statistických výkazů
účtování bankovních výpisů, dohadných položek
evidence majetku
práce v programu Helios Green

Profil kandidáta:

znalost podvojného účetnictví

zkušenosti s vedením pracovníků

praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení – dle vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

3 dny sick days

stravenky, slevy do lékáren

stabilní zaměstnaní ve zdravotním sektoru