Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Technik údržby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Jsme významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme firemním zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, asi 50 km severozápadně od Prahy.

Co vás čeká

  • na denní bázi zajišťovat bezpečnou a ekonomickou realizaci údržby a oprav v souladu s technickými standardy společnosti
  • provádění inspekčních pochůzek, kontrol, revizí
  • příprava detailních plánů realizace prací centrální údržby a externích dodavatelů v souladu s plněním plánů výroby
  • zajištění dostupnosti všech potřebných dílů pro realizaci plánovaných činností
  • spolupráce s odd. nákupu, technické poptávání dílů a nakupovaných služeb
  • koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech
  • aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby apod.
  • řízení odstávkových prací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe s údržbou v průmyslovém provoze min. 1 rok
  • technické myšlení, flexibilita
  • ochota učit se
  • schopnost práce v týmu
  • samostatné rozhodování
  • aktivní přístup k práci
  • jeřábnický průkaz, manipulační vozík výhodou
  • svářečský průkaz výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,– Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,– Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

  • Plzeň-město
  • Markéta Dvořáková
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Jablonec nad Nisou
  • Technik údržby
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela
Zveřejněno: 24. května
  • Marksová Kateřina
Zveřejněno: 5. srpna
  • České Budějovice
  • Labajová Adéla
Zveřejněno: 30. srpna
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 1. listopadu
Zveřejněno: 20. ledna
Zveřejněno: 24. července
  • Háma Marksová Kateřina
Zveřejněno: 1. října
  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Blanka Orlová MBA
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
Zveřejněno: 7. března
  • Cvrčovice, Brno-venkov
  • Michaela Szajerová
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. března
  • Manpower
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 14. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mělník, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Ústí nad Labem, Děčín, Mladá Boleslav, Kladno, Praha, Louny, Teplice

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ akce činnost den dění ekonom event HR IT kvality Luže Most možnost náplň práce NDA nové odměny plán plat plnění práce praxe přesčas přesčasy příplatky příspěvek rozvoj řízení Skuteč SOU společnost společnosti spolupráce stěhování Štětí technik v zahraničí vedení vysoké vzdělání zahraničí zákoník znalost znalosti dar díl dovednost dovolené externí firemní kontrola koordinace kov materiál myšlení náplň národní placené PR projekt průmysl průmyslové příprava přístup půjčky rámec rok sever schopnost součást standard technické technický tým výroby zákazník záznam