Práce: Specialista náboru v pracovní agentuře - Praha

lokalita: Praha zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovnou kolegyni nebo šikovného kolegu na pozici specialista náboru v naší pracovní agentuře. Pečlivost, důslednost a týmové chování jsou Vaše silné
stránky? Jste člověk, který se chce naučit něco nového a má zájem se posouvat dál? Tak se nám ozvěte! Praxe v oblasti personalistiky nejsou nutné, rádi Vás zaškolíme.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání brigádníků
  • příprava a zadávání inzerce volných pracovních pozic na jednotlivé inzertní servery a další inzertní zdroje
  • každodenní práce s lidmi
  • vedení pohovorů
  • komunikace se stávajícími uchazeči a jejich podpora v provozu

Požadujeme:

  • práce s PC na uživatelské úrovni (MS WORLD, EXCEL)
  • organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost a hlavně důslednost
  • komunikační schopnosti, přátelské vystupování
  • chuť pracovat i z domova, když je potřeba
  • umět pracovat v týmu
  • řidičský průkaz sk. B
  • nástup od února 2019

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v moderních kanceláří v centru Prahy
  • multisport kartu
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost práce jako OSVČ
  • přátelský kolektiv
  • teambuildingy v horském prostředí kousek od Harrachova
  • zaškolení od zkušených zaměstnanců
  • práci od pondělí do pátku 8:00 – 16:30

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

ABZAKOVO

Telefon

773666942

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist