Práce: ASISTENT/ASISTENTKA v rakouské pracovní agentuře

lokalita: Rakousko zadavatel: winjobs s.r.o. Odpovědět na inzerát

Rakouská personální agentura hledá ASISTENTA / ASISTENTKU do kanceláře v Linzi.

Náplň práce:

  • vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání
  • každodenní komunikace s rakouskými kolegy
  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů po telefonu pro dané pracovní pozice
  • zpracování podkladů (pracovní smlouvy)
  • administrativní činnost v personální oblasti
  • kontakt s firmami
  • organizace pracovních neschopností
  • kontakt se zaměstnanci pracovní agentury

Požadujeme:

  • výbornou znalost němčiny slovem i písmem!!!
  • výborné komunikační dovednosti
  • praxe v oblasti administrativy
  • příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem
  • samostatné uvažování a schopnost řešit problémy

Nabízíme:

  • dlouhodobý pracovní poměr ve stabilní rakouské firmě
  • služební telefon Iphone 8
  • finanční ohodnocení v hodnotě 1300 Euro/čistého
  • rozvoj znalostí v oblasti personalmanagementu
  • osobní rozvoj v mezinárodním týmu
  • práce v mladém kolektivu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Rakousko

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

1.300 – 1.350 €

Kontaktní osoba

Simona Harazímová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist