Pracovník Reklamačního Oddělení

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma Levenhuk Optics s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 Kč

O nás

Levenhuk je významný americký výrobce optických přístrojů (mikroskopů, teleskopů, binokulárních, monokulárních a pozorovacích dalekohledů). Do našeho týmu hledáme technicky zaměřeného pracovníka na pozici reklamačního technika. Vyřizovaní reklamací a oprava poškozeného zboží: mikroskopů, teleskopů, binokulárních, monokulárních a pozorovacích dalekohledů a příslušenství.

Náplň práce:

Co vás čeká

  • Vyřizování reklamací a s nimi spojená administrativa
  • Servis, oprava poškozeného zboží
  • Komunikace s klienty při řešení reklamací

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Technicke zameření výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
  • Kreativní myšlení

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Anglicky jazyk – základy
  • SŠ/VŠ elektro zaměření výhodou,

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mladý kolektív
  • Plat 30 000 Kč / brutto
  • Práci v stabilní a rychle se rozvijející společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a pracovní kolektiv
  • pevná pracovní doba Po-Pá 8:30 – 17 hod.
  • nástup možný IHNED
  • výkon práce: Praha