- 23 000 – 60 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Historie naší personální agentury v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma ke skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku. Tato skupina působí v Německu již od roku 1985 a patří k pěti největším poskytovatelům personálních služeb v zemi. V České republice nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání nové kariérní možnosti na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Kopřivnici, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci, Vysokém Mýtě, České Lípě a Českých Velenicích.
Hledáme zkušeného vedoucího do oddělení zákaznického servisu, který se připojí k našemu přátelskému a rychle rostoucímu týmu 💼.
V této roli povedete tým zákaznického servisu a zajistíte, že našim klientům poskytujeme tu nejlepší péči. Pokud jste přirozený lídr se zákaznicky orientovaným přístupem a schopností motivovat tým, možná hledáme právě vás!
• Vedení a rozvoj týmu zákaznického servisu
• Nastavování a vyhodnocování KPI a efektivní organizace pracovních procesů v týmu
• Řešení složitějších dotazů a eskalací od zákazníků
• Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
• Zlepšování procesů a zkvalitňování zákaznické zkušenosti (např. využívání nástrojů s podporou AI)
• Školení nových členů týmu a podpora jejich profesního růstu
• Předchozí zkušenost s vedením týmu zákaznického servisu
• Výborné komunikační dovednosti, empatii a schopnost řešit konflikty
• Silné organizační schopnosti a orientaci na výsledky
• Zkušenosti s CRM systémy a běžnými kancelářskými nástroji
• Angličtinu na komunikativní úrovni (minimálně B2/C1); znalost dalšího jazyka je výhodou
• Práce v dynamickém mezinárodním prostředí rozvíjející se společnosti, kde denně aktivně využijete cizí jazyk
• Možnost občasné práce z domova
• Plat dle zkušeností a kvalifikace
• Práce na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Občerstvení na pracovišti — káva, čaj, celodenní pitný režim a pravidelný přísun ovoce
• Přátelský mezinárodní tým a kolegové, kteří vás podpoří
• Neformální pracovní prostředí
• Firemní akce — vánoční večírky, letní grilování a mnoho dalšího

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.