Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Projektový manažer železničních staveb

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Do našeho pražského týmu hledáme nové kolegy – projektové manažery. Tvořte s námi budoucnost české železnice.

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Praha, Ke Štvanici 656/3

Možný nástup

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání

  • VŠ/VOŠ/SŠ stavebního nebo elektro směru výhodou

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy
  • náročnost a typ svěřených projektů se přizpůsobí zkušenostem uchazeče

Požadovaný profil

  • komunikativnost, týmový duch
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • odolnost vůči stresu
  • ochota učit se novým věcem

Kvalifikační předpoklady

  • uživatelská znalost programů Microsoft Office
  • dobré komunikační dovednosti a písemný projev
  • orientace v legislativě, technické dokumentaci a systému výstavby výhodou
  • zkušenost s projektováním nebo proj. řízením výhodou

Pracovní náplň

  • pod záštitou vedoucího oddělení budete řídit projekty železničních staveb od záměru až po tendr na realizaci
  • naše projekty zahrnují novostavby a rekonstrukce tratí, mostů a tunelů, elektrizace tratí, zvyšování zabezpečení na stávajících tratích, rekonstrukce výpravních budov a přednádražních prostor a mnohé další
  • efektivní a korektní komunikace se zástupci municipalit, zhotovitelů, projektantů a s veřejností
  • řešení legislativních náležitostí, technických norem a smluvních záležitostí
  • kontrola dodržování stanoveného harmonogramu díla, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené a 5 sick-days
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • profesní rozvoj a odborné vzdělávání
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Volary
  • Kateřina Mikšíková
  • 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. února
  • Vyškov
  • Bc. Veronika Zabloudilová
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Praha
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 14. února
  • Praha
Zveřejněno: 24. ledna

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., AZ FLEX, a.s., MESSENGER a.s., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., C.S.CARGO a.s., New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., BENDA zemní práce s.r.o., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Trenkwalder a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Správa železnic, státní organizace, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., HakimiStyle s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s., delivrium s.r.o., BAUFERA s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Schäfer - Menk s.r.o., JLV, a.s., Zrno zrnko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Šmídl s.r.o., Toprelax s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Náborář / Náborářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Černý Most, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Modřany, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Krč, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Nové Město, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Radotín, Praha 4 - Michle, Praha 6 - Ruzyně, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Holešovice, Celá ČR

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

absolvent AJ Bor budoucnost den dodržování druh elektro EU harmonogram hledám hodnocení HR IT komunikace manažer měsíc Microsoft Microsoft Office Most na dobu neurčitou nové odpovědnost Office ohodnocení OZP pečlivost pracoviště pracovní pracovní poměr Praha praxe pro rodinné příslušníky projektový manažer příspěvek rozvoj řízení samostatnost sport spoření stravenky stres týden uchazeč uživatelská znalost vedoucí vhodné volno výhody vzdělání vzdělávání znalost české díl dohody dokument dovednost dovolené finanční komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola legislativní na dobu na dobu určitou náklad náležitost náplň odbor odborné oddělení PC pečení penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profesní profi program projekt projektová projektování projektové projektový předpoklad případ příslušník rok řešení smluvní stav stavební systém technické technický tým uživatel zástupci zkušenost