Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Podnikový právník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zahraničí
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Administrativa, zákaznický servis
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Druh PPV:

  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

  • Ústí nad Labem

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • VŠ právnická fakulta

Požadovaná praxe:

  • vhodné i pro absoloventy

Kvalifikační předpoklady:

  • velmi dobrá znalost legislativy České republiky
  • velmi dobrá znalost procesních předpisů
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • analytické myšlení
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC (MS Office, ASPI, Beck-online)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ výhodou

Požadovaný profil:

  • flexibilita, samostatnost
  • smysl pro práci v týmu
  • schopnost a ochota si udržovat a zvyšovat kvalifikaci

Pracovní náplň:

  • vyřizování právní agendy, poskytování právní služby
  • vymáhání a správa pohledávek, řešení sporů včetně insolvenčních řízení, obchodních závazkových vztahů a škod
  • právní podpora zadávání veřejných zakázek, veřejných soutěží
  • připomínkování a kontrola smluv, zpracování právních stanovisek a rozborů
  • právní podpora přípravy a realizace investičních akcí
  • zastupování organizace před soudy a správními orgány

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené – 6 týdnů dovolené
  • odpovídající mzda
  • pružná pracovní doba 37,5 hod./týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity (MultiSport karta)
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Žižkov, Praha
  • Odborový svaz dopravy
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. září
  • Staré Město, Praha
  • Technická správa komunikací hl. m.…
  • 32 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Ruzyně, Praha
  • AMADEUS Real Estate, a.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 6. července
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Aircraft Industries, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Hloubětín, Praha
  • ITACA Business Incubator SE
  • 47 828 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Chomutov
  • Povodí Ohře, státní podnik
  • 37 000 – 44 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Třebíč
  • Ráj dřeva Třebíč s.r.o.
Zveřejněno: 11. července
  • Kralupy nad Vltavou
  • Astrum LT s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Nové Město, Praha
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang,…
  • 50 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • od 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. července
  • Kladruby nad Labem
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem
  • 26 600 – 36 470 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Kroměříž
  • Kroměřížské technické služby, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Říčany, Praha-východ
  • Commexim Group a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Vinohrady, Praha
  • HOMO DEVELOPUS s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • AdsPro Digital, s.r.o.
  • 24 180 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Státní zdravotní ústav
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
Zveřejněno: 25. února
  • Praha
  • Sportuj s.r.o.
  • 27 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
Zveřejněno: 24. ledna
  • Kobylisy, Praha
  • Gerontologické centrum
  • 15 000 – 16 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 21. února

ManpowerGroup s.r.o., pi-jobs GmbH

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice

Řecko, Rakousko

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ Bor den doba druh EU IT měsíc Most možnost mzda na dobu neurčitou nad Labem nárok obchodní Office online paušál podnik podpora práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr práva právník praxe pro rodinné příslušníky pružná pracovní doba příspěvek řízení samostatnost SOU sport spoření správa stravenkový paušál stravování týden Ústí nad Labem vhodné volno výhody vzdělání znalost agendy dohody dovolené fakulta investiční karta komunikační kontrola kov myšlení na dobu na dobu určitou náplň obchod organizace PC penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň právní proces profi pružná předpis předpoklad případ přípravy příslušník rok řešení řidič schopnost schopnosti služby soud stravenka tým výše vztah