Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Projektový manažer pozemních staveb

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt:
V případě zájmu se prosím přihlaste přes naše webové stránky

Druh PPV:

  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

  • Praha, Plzeň, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Ústí nad Labem, Cheb, Karlovy Vary, Kladno, Liberec

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby

Požadovaná praxe:

  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

  • uživatelská znalost programů Microsoft Office
  • znalost Stavebního zákona, orientace v legislativě, technické dokumentaci a systému výstavby
  • zkušenost s projektováním nebo projektovým řízením
  • dobré komunikační dovednosti a písemný projev

Požadovaný profil:

  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • komunikativnost, flexibilita
  • analytické myšlení, týmový duch
  • odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

  • účast na projektech rekonstrukcí osobních nádraží a jiných pozemních staveb souvisejících s železniční dopravní cestou
  • příprava výběrových řízení
  • samostatné vedení a řízení projektů pozemních staveb
  • efektivní a korektní komunikace se zástupci municipalit, zhotoviteli, projektanty a veřejností
  • řešení legislativních náležitostí, technických norem a smluvních záležitostí
  • kontrola dodržování stanoveného harmonogramu díla, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Prosím, hlaste se přes naše webové stránky https://www.spravazeleznic.cz/kariera/volna-mista/nabidka-pracovnich-prilezitosti

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Cheb
  • EAF protect s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Cheb
  • Stavební bytové družstvo Cheb
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Cheb
  • UIG United Industries Group s.r.o.
Zveřejněno: 27. února
  • Cheb
  • ERIPET s.r.o.
  • od 23 600 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Františkovy Lázně
  • Lázně Františkovy Lázně a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Základní škola Františkovy Lázně, Česká…
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • BekaertDeslee CZ s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února
  • Svatava
  • PETRATRANS s. r. o.
  • 24 100 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • PPRgroup s.r.o.
  • 18 500 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Otrokovice
  • Technické služby Otrokovice s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • FERROMET a.s.
  • od 35 000 Kč
  • PSG a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Staré Město, Frýdek-Místek
  • Stavebniny Kozelský a Kozelský s.r.o.
  • od 23 500 Kč
  • Třinec
  • Tadeáš Tacina
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Vodňany
  • Vodňany
  • Lačnov
  • EDEL - nábytek, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Antonín Doležal
  • 25 000 – 30 000 Kč

4 P & P, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, LASTING SPORT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERBONA s.r.o., EAF protect s.r.o., Město Cheb, Stavební bytové družstvo Cheb, Knihy a video s.r.o., BOLID M s.r.o., MontexBau s.r.o., UIG United Industries Group s.r.o., ERIPET s.r.o., ETM - montáž s.r.o., Lázně Františkovy Lázně a.s., Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1, BekaertDeslee CZ s.r.o., VEMASPED s.r.o., FRENZELIT s.r.o., PETRATRANS s. r. o., AB Metal Recycling, s.r.o., Waste Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Copywriter, Designér / Designérka, Grafik / Grafička, Fotograf / Fotografka, Webdesigner, Obchodní asistent / asistentka, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Sociální pracovník / pracovnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Cheb, Celá ČR, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, , Dolní Rychnov, Svatava

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

absolvent AJ Bor Budějovice České Budějovice den dodržování druh EU harmonogram Cheb IT Karlovy Vary Kladno komunikace Liberec manažer měsíc Microsoft Microsoft Office Most možnost na dobu neurčitou nad Labem nad Lužnicí náplň práce nárok odpovědnost Office OZP paušál pečlivost Plzeň práce pracoviště pracovní pracovní poměr Praha praxe pro rodinné příslušníky projektový manažer příspěvek řízení samostatnost SOU sport spoření stravenkový paušál stravování stres Ústí nad Labem uživatelská znalost Vary vedení Veselí nad Lužnicí vhodné volno výhody vzdělání znalost díl dohody dokument dopravní dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kontrola kov legislativní myšlení na dobu na dobu určitou náklad náležitost náplň obor osobní PC penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi program projekt projektová projektování projektový předpoklad případ příprava příslušník rok řešení smluvní stav stavební stravenka systém technické technický tým uživatel volna výběr výše zástupci zkušenost