Hledáme šikovné dělnické pracovníky – Velké Bílovice 200Kč/h

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Velké Bílovice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 200 Kč
Kontakt ABZAKOVO, zobrazit tel. číslo

Do prosperující firmy hledáme manuálně zručné dělníky na údržbu zahrad, parků, venkovních terénů a dalších zajímavých projektů. Je to parta, která se stará o design venkovních prostorů pro naše klienty.

Náplň práce:

  • Práce se zahradním nářadím
  • Něco málo ze zednické profese, ale nemusíte mít zkušenosti
  • Komunikace s parťáky

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Trocha fyzické zdatnosti
  • Ochotu chodit pravidelné směny od pondělí do pátku 6/7:00 – 15/16:00 – dle počasí
  • Nástup nejlépe IHNED
  • Čistý TR
  • Přátelské a reprezentativní vystupování před našimi zákazníky

Nabízíme:

  • Dlouhodobou/pravidelnou spolupráci
  • Hezkou mzdu 150Kč/hod základní mzda + příplatek 50,–-Kč/hod příplatek mají všichni, kteří chodí do práce, jak mají.
  • Jednosměnný provoz
  • Přátelské jednání
  • Zaškolené na různé terény

V případě zájmu posílejte své CV na agentura@abzakovo.eu nebo volejte na tel.: zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?