Hledáme lidem práci Manpower

Směnový mistr pro start-upovou kovovýrobu

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením výrobního týmu ve strojírenství a umíte dobře komunikovat anglicky? To vás bude určitě zajímat startu-up kovovýroba přímo v Plzni, která se neustále a rychle rozrůstá a potřebuje člověka, který jí povede tím správným směrem.

Popis pozice:

  • Řízení výroby a plnění výrobních plánů na základě priorit a dodávek
  • Úzká spolupráce s ředitelem výroby v rámci plánování počtu zaměstnanců na konkrétních směnách
  • Zajišťování potřebného vybavení pro jednotlivé výrobní úseky
  • Sledování a řízení efektivity a produktivity jednolivých pracovišť
  • Vzdělávání podřízených za účelem nastavení zastupitelnosti a flexibility
  • Aktuálně jednosměnný provoz s budoucím rozšířením na třísměnný provoz

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření nebo vyšší
  • Zkušenosti s řízením směny ve výrobním podniku
  • Zkušenosti s CNC stroji
  • Komunikativní znalost angličtiny - primárně pro komunikaci s nadřízeným a vedením
  • Rozvinuté manažerské schopnosti

Nabízíme:

  • Mzda na základě požadavku korespondujícím se zkušenostmi
  • Prémie za docházku
  • Prémie za kvalitně odvedenou práci
  • 13. mzda
  • Stravenky 100Kč/den
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny Sick days/rok
  • Moderní prostředí start-upu s mnoha možnostmi seberealizace
  • Moderní strojní vybavení

  • Plzeň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 21. března
  • Ústí nad Labem
  • Vencová Zuzana
Zveřejněno: 9. května
  • Bruntál
  • Směnový mistr
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Kopřivnice
  • Adéla Lahresová
Zveřejněno: 4. června
  • Pelhřimov
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Rakovník
  • Manpower
Zveřejněno: 11. února

Schäfer - Menk s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., INEL - Technik, s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., TECHPOL CZ s.r.o., SIPE SERVIS s.r.o., ELKOM PLZEŇ s.r.o., CHARM DESIGN s.r.o., PNEU DRNEC s.r.o., Marek Pollet, JOCHSTAV s.r.o., BIS, a. s., FUTURA AM s.r.o., GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o., ELEKTRO WELLMONT, s.r.o., OSONA PLZEŇ a.s., Jezdecká stáj Radčice, z.s., Altman AZ s.r.o., STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., PŘESNÉ VÝPALKY Z PLECHŮ - ING. ŠLECHTA s.r.o., Pavel Král, EL - SIGNÁL spol. s r. o., Roman Bláha, Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55, PEWAG Autocentrum, s.r.o., Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace, KVARDA spol. s r.o., KOLOFIX, a.s., KAR-mobil s.r.o., PRIMA PEČIVO s.r.o., Profi Schierer s.r.o., M. LIŠKA, spol. s r.o., MONS CARBON s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality

Plzeň, Útušice, Dýšina

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ anglicky data den EU IT kandidát manažer měření mistr možnost mzda nadřízený náplň práce nová plán plánování plnění podnik pozice práce prostředí růst ředitel řízení sick day sledování směny spolupráce stravenky týden týden dovolené navíc vedení výroba vyšší vzdělání vzdělávání zaměstnanců zkušenosti znalost dny dovolené kov manažerské náplň navíc PR prémie profi rok schopnost schopnosti stav stroj strojírenství technické tým vybavení výrobní výroby zkušenost