Zedník – Velké Bílovice až 250Kč/hod

Velké Bílovice
250 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Základní
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

Do prosperující firmy, která se zaobírá realizaci nejrůznějších stavebních/zahradních děl, výstavbou, rekonstrukcí a údržbou dle přání zákazníků hledáme manuálně zručné zedníky.

Náplň práce:

  • Zednické a pomocné práce.
  • Práce v kolektivu na přiděleném projektu.

Požadujeme:

  • Zkušenost s prací ve stavebnictví.
  • Vyučení nebo praxi ve stavebnictví (zedník, tesař) výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Manuální zručnost.
  • Čistý TR.
  • Ochotu chodit pravidelné směny od pondělí do pátku 6:30–15:00.
  • Nástup nejlépe ihned.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou/pravidelnou spolupráci.
  • Motivující mzdové ohodnocení – až 250Kč/hod.
  • Jednosměnný provoz.
  • Přátelské jednání.
  • Zaškolení od zkušených kolegů.

V případě zájmu posílejte své CV na Odpovědět na inzerát nebo volejte na tel.: zobrazit tel. číslo

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o. | THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r… | Brno Brno
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
GETEC spol. s r.o. | GETEC spol. s r.o. | Klobouky u Brna Klobouky u Brna
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
Dopravní stavby Brno, s.r.o. | Dopravní stavby Brno, s.r.o. | Líšeň, Brno Líšeň, Brno
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. | BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. | Brumovice, Břeclav Brumovice, Břeclav
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
DE WAARDE s.r.o. | DE WAARDE s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. října
DE WAARDE s.r.o. | DE WAARDE s.r.o. | Strakonice Strakonice
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. září
Alfa JOB CZ s.r.o. | Alfa JOB CZ s.r.o. | Plzeň Plzeň
  • 40 000 – 46 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 23. května
Alasans s.r.o. | Alasans s.r.o. | Blansko Blansko
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
Maidum Zizou, s.r.o. | Maidum Zizou, s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. října
Charita Otrokovice | Charita Otrokovice | Otrokovice Otrokovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
AUTO1 Czechia s.r.o. | AUTO1 Czechia s.r.o. | Holešovice, Praha Holešovice, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
Zemědělský svaz České republiky | Zemědělský svaz České… | Loučany Loučany
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. | SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. | Stodůlky, Praha Stodůlky, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Advantage Consulting, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., 21 Consult Group s.r.o., Věra Pietrasová, Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LeasingTeam s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BBG-BENDA, s.r.o., OHLA ŽS, a.s., STAREZ - SPORT, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Orienta Czech s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o., CREW-MONT s.r.o., A.M.O.S. DESIGN s.r.o., SANIPO s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., GETEC spol. s r.o., Dopravní stavby Brno, s.r.o., JOBSTART s.r.o., KovoSmetana s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., ILIOS s.r.o., ESOX, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., JISTU recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Office manager, Referent / Referentka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Architekt / Architektka, Geodet / Geodetka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Revizní technik / technička, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka kvality, Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Strojník / Strojnice, Energetik / Energetička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Prace, okres Brno-venkov, Žabovřesky, Brno, Brno-město, Brno, Trnitá, Brno, Uherské Hradiště, Hodonín, Klobouky u Brna, Líšeň, Brno, Uherčice, okres Břeclav, Lužice, okres Hodonín, Modřice, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Brumovice, okres Břeclav

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT