Hledáme lidem práci Manpower

Nová Huť = jistota práce, mzda až 33.000Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní a jistou práci? Nebojíte se špinavé práce v hutnické a strojírenské výrobě? Pojďte pracovat k nám, ať už máte zkušenosti z podobné výroby, nebo ne. My si Vás zaučíme. Hledáme nové kolegy na pozice vazačů, valcířů, strojníků, koksařů, jeřábníků, zámečníků  a mnoho dalších pozic - tu pravou pozici Vám vždy najdeme!

Popis pozice:

  •  Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl
  •  Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů
  •  Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub
  •  Valcířské práce

Profil kandidáta:

  •  Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně! Máte jej propadlý - zajistíme obnovení
  •  Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme:

Mzdu až 33.000Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

  •  Příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc
  •  Příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc
  •  Příplatky za noční směnu 22Kč/hod
  •  Příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod
  •  Příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod
  •  Dotované stravování ve firemní kantýně
  •  5 týdnů dovolené
  • Možný převod do kmene již po půl roce

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

AJ Bor data hledám IT jeřábník kandidát kvality měsíc mzda náplň práce nová nové plat pozice práce příplatky rizika stabilní stravování Týn výroba zámečník zdravotní zkušenosti životopis dovolené firemní kontrola náplň obsluha PR profi průmysl stroj výroby výše zkušenost