Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby na jednosměnný provoz! Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš novou pohodovou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz? Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém? Hledáme zkušené i nezkušené kolegy/kolegyně, všechno se totiž dá naučit, stačí jen chtít!Ozvi se nám a jdeme na to!

Popis pozice:

Budeš u nás opravovat elektronické výrobky jako jsou telefony a notebooky. Pokud nemáš žádné zkušenosti, nemáš se čeho bát, všechno tě moc rádi naučíme!

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost
  • Mít chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Zkušenost ve výrobě (výhodou)

Nabízíme:

  • Za tvou odvedenou práci nabízíme nástupní plat, který činí 18.600 Kč
  • V případě operátorské pozice bez zkušeností 18.600 Kč
  • V případě vyšší pozice, pokud máš již nějaké zkušenosti nebo splníš testy manuální zručnosti na výbornou 23.000 Kč– včetně docházkového bonusu, výkonostního bonusu a příspěvku na dopravu
  • Dále benefity jako:
  • jednosměnný provoz 9:00-17:30
  • stravování na pracovišti
  • oběd za 25-35 Kč
  • práci v čistém prostředí a moderní hale v Ostravě
  • práci u které můžeš sedět
  • stabilní práci na HPP

Tak neváhej a ozvi se pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej ZDARMA na zobrazit tel. číslo !

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Rakovník
  • Manpower
Zveřejněno: 11. února

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., O2 Czech Republic a.s., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Projektant / Projektantka, Specialista / specialistka telekomunikací, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ benefit benefity bonus Bor data den elektro hledám IT kandidát náplň práce operátor Ostrava plat pozice práce prostředí SOU stabilní STK stravování telefon výkon vyšší zdarma zkušenosti Zruč dar kolegyně kov na pracovišti náplň pomoc PR problém profi případ součást test výroby vztah zkušenost