Práce: Office Manager/ka – 30.000,-

lokalita: Praha zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost působící v oblasti mléčného průmyslu a farm managementu v současné chvíli hledá vhodného/ou kandidáta/ku na pozici Office Manager, jehož hlavním posláním bude zaštítění potřeb kanceláře společnosti, která navzdory svému mezinárodnímu působení, nabídne vhodnému kandidátovi prostředí s rodinnou atmosférou.

POPIS POZICE

Na této pracovní pozici budete mít na starosti organizaci kompletní správy office managementu od první kancelářské sponky po firemní eventy. Administrativa spojená s pracovní pozicí bude zahrnovat zpracování objednávek, obstarávání kancelářských potřeb, fakturace a evidence faktur. Dále se budete podílet na zpracování docházky zaměstnanců a správě pokladny pobočky či plateb na bankovních účtech. Vzhledem k mezinárodnímu charakteru společnosti je s pozicí úzce spjaté využití angličtiny pro účelu občasných překladů materiálů, e-mailovou komunikaci s pobočkami v zahraničí, správu webu a zasílání news letterů. Zároveň se Office Manager na této pozici stará o organizaci povinných školení zaměstnanců ve společnosti.

PROFIL KANDIDÁTA

Angličtina na pokročilé úrovni – nadřízený bude alokován v Maďarsku, AJ tedy využijete denně i v písemné komunikaci. Možnost nástupu ihned bude Vaše konkurenční výhoda. Stejně tak, jako základní zkušenosti spojené s administrativou či praxe z obdobné pozice.

NABÍZÍME

  • Dovolená
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Prostředí mezinárodní firmy
  • Odpovědnou práci s jistou mírou autonomie

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist