Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář elektro – dobrá práce kousek od domu

Lokalita Hustopeče
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní práci ve firmě se super benefity? Máte elektro vzdělání a praxi v rámci strojní a elektro údržby? Nebo jste absolvent, který se chce něčemu naučit? Tak se nám ozvěte a získejte lepší zaměstnání.

Popis pozice:

V práci budete:

-Kontrolovat zařízení a provádět jejich údržbu (elektro údržba a strojní mechanická údržba).

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Máte elektro vzdělání (praxe výhodou).

-Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. – alespoň § 5 nebo § 6.

-Jste ochotný se vzdělávat v oboru.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Fajn mzdu dle zkušeností a bonusy k tomu.

-Stabilní práci v oboru a možnost dalšího růstu.

-Dovolenou navíc.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Příspěvek na dojíždění do práce.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte na zobrazit tel. číslo nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět. Těšíme se na Vás!

  • Příbram
  • SENCO Příbram spol. s r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. července
  • Český Dub
  • ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Plzeň
  • JTEKT Czech Republic s.r.o.
  • 31 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Třemošná
  • ČEPRO, a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Vsetín
  • PROMET FOUNDRY a.s.
  • 20 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Havraň
  • AFSI Europe s.r.o.
  • 30 900 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Šternberk
  • Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Planá nad Lužnicí
  • Yanfeng International Automotive…
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Česká Třebová
  • Presplast, s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • ACL Anodizing s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Mladá Boleslav
  • TESYCO GROUP, a.s.
  • 39 000 Kč
  • Březnice, Příbram
  • BOVA Březnice spol. s r.o.
  • 38 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 10. července
  • Olomouc
  • Pracanti s.r.o.
Zveřejněno: 18. června
  • Boskovice
  • ARTRON s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Benešov
  • Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Benešov
  • 70 000 – 80 000 Kč
  • Nepomuk, Plzeň-jih
  • SPOLTEX spol. s r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Šlapanice, okres Brno-venkov, Brno, Vyškov

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

absolvent AJ benefit benefity bonus bonusy Bor dění elektro IT jídlo kandidát možnost nabídka náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek růst řízení stabilní vzdělání zaměstnání mechanická náplň navíc obor penzijní PR profi stav stroj údržba v práci zkušenost