Seřizovač- poloautomatických nebo vstřikovacích strojů

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 21. 5. 2021)
Lokalita Jičín
Firma SpofaDental a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro oddělení výroby hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozice:

OPERÁTOR /SEŘIZOVAČ

pro nové výrobní linky

Pracovní náplň:

  • Obsluha a seřizování poloautomatických strojů nebo vstřikovacích strojů
  • Nastavování výrobních programů
  • Kontrola výsledků seřizování a posuzování chodu seřízených zařízení a parametrů na nich vyrobených produktů.
  • Práce s technickou dokumentací
  • Údržba strojního zařízení
  • Zajištění kvality výrobků
  • Spolupráce s technologem při zavádění nových výrobků

Očekáváme:

  • SŠ / SOU technického zaměření
  • Min. 1 rok zkušeností a auto/poloautomatickou výrobou (technologie frézování či soustružení) nebo s technologií vstřikování
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Pracovitost, manuální zručnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění 6000 Kč/ročně
  • Dotované stravování v naší závodní jídelně, kantýna
  • Práci ve skvělém týmu