Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí skladu, flexi prac. doba, dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Eva Březinová, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Jsi samostatný, máš zkušenost v oblasti logistiky, s vedením týmu, s prací v SAP a domluvíš se anglicky? Bavila by Tě zodpovědná práce v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Pak se nám určitě ozvi a přidej se do fajn týmu v logistice! Na oplátku nabízíme spoustu zajímavých bonusů, jako je flexibilní prac. doba, příspěvek na dopravu, smlouva na dobu neurčitou, možnost občasného homeoffice, dotované stravování v nové firemní kantýně a další!

A co Tě čeká?

  • Vedení skladu, tzn. příjem, zaskladnění a vychystání pro výrobu (25 lidí)
  • Nastavení cílů, vyhodnocení prac. výkonu a příprava podkladů pro odměňování pracovníků
  • Zodpovědnost za dodržování pravidel bezpečnosti a požární ochrany
  • Účast na implementaci nových projektů
  • Vyhodnocení KPIs a Kaizenů, optimalizace logistických toků, analýza stávajících procesů, návrhy nových konceptů
  • Reporting manažerovi

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

  • Motivující mzdu dle zkušeností a dohody
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní prac. dobu (pevně 9–15 h)
  • Možnost občasného homeoffice dle domluvy
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč měsíčně;
  • Týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
  • Multisport karta nebo FlexiPass
  • Dobré technické vybavení pro výkon práce
  • Perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1 000 Kč měsíčně
  • Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
  • Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
  • Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Požadujeme:

  • zkušenost s vedením týmu (i malého)
  • zkušenost v oblasti výrobní logistiky
  • orientace v Lean principech
  • nutná znalost práce v SAP, Excelu (příprava reportů)
  • schopnost domluvit se anglicky (zejména písemně, příležitostně i ústně (občasné návštěvy zahr. manažerů, auditorů))
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost určovat priority

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

AJ analýza anglicky audit auditor bezpečnost bonus Brno den doba dodržování EU flexibilní hodnocení HR IT kurz manažer mezinárodní místo Most možnost na dobu neurčitou náplň práce nové občerstvení odměňování odpovědnost Office parkování pec pojištění práce pracovní pracovník příspěvek reporting samostatnost sklad smlouva společnost společnosti sport stravování týden týden dovolené navíc Týn vedení vedoucí výkon vzdělávání zdarma znalost životní pojištění cíl dar dohody dovolené firemní karta kov logistik místo výkonu práce na dobu na pracovišti náplň národní navíc oblast oblasti odpovědná ochrany on-line kurz penzijní PR priority proces procesů profesní projekt příležitost příprava report schopnost stav technické tým vybavení výkon práce výrobní zkušenost životní