Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Školitel/ka v moderní výrobní firmě, až 40.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 36.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní, kreativní zaměstnání v moderní výrobní firmě, umíte komunikovat s lidmi, máte přirozenou autoritu a máte praxi ve výrobě? Chcete si vydělat až 40.000 Kč a mít skvělé benefity, jako jsou obědy zdarma, příspěvky na dopravu, penzijní připojištění a mnoho dalšího? Pak nás neváhejte kontaktovat, do fajn týmu hledáme šikovného interního školitele/předáka výroby. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (možná větší fyz. náročnost – ukázky výroby produktů). Náplň práce: - školení nových i stávajících zaměstnanců na různé výrobní pozice, ukázky výroby produktů - organizace vlastního školícího střediska - výběr vhodných zaměstnanců na dané pracoviště, pomoc s adaptací nových zaměstnanců - tvorba a implementace školících materiálů - tvůrčí činnost a úzká spolupráce s HR, vedoucím výroby a vedoucími výrobních úseků Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (Kostelec) Nabízíme: - zajímavou mzdu až 40.000 Kč dle šikovnosti a praxe - příspěvky na dopravu až 128 Kč/den - obědy a káva zcela zdarma ve firmě - prac. dobu od 6:00 do 14:30 - 5 týdnů dovolené - penzijní připojištění - telefon, notebook - dárečky k narozeninám, za jubilea, věrnostní bonusy, apod. - odměny za doporučení nových zaměstnanců, za zlepšovací návrhy - nástup přímo do kmenového stavu společnosti Požadujeme: - výborné komunikační schopnosti - zkušenost ve výrobě, nejlépe s vedením/školením lidí - přirozená autorita a zásadovost - počítačová gramotnost (MS Office)

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office
Zveřejněno: 10. dubna
  • Praha
  • ReWay s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Olomouc
  • Pracanti s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. června
  • Boskovice
  • ARTRON s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ auto benefit benefity bonus bonusy Bor činnost den hledám HR interní IT Kostelec místo náplň práce nové odměny Office Ostrov penzijní připojištění pojištění pozice práce pracoviště praxe připojištění SOU společnost společnosti spolupráce stabilní školení telefon vedení vedoucí vhodný výkon zaměstnanců zaměstnání zdarma dané dar dovolené komunikační kontakt kov kreativní materiál místo výkonu práce náplň organizace penzijní počítač pomoc PR příspěvky schopnost schopnosti stav tvorba tým výběr vydělat výrobní výroby zkušenost