Hlavní účetní (Opavsko)

Lokalita Opava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro mezinárodní společnost na Opavsku hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Hlavní účetní.
Pokud máte zkušenosti s vedením účetnictví pro mezinárodní společnost a rádi byste pracovali pro atraktivního zaměstnavatele se stabilním pracovním zázemím, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Popis pozice:

Na pozici Hlavní účetní budete především:
- zodpovídat za správnost vedení účetnictví společnosti a za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
-provádět účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, rezervy, inventarizace účtů)
-tvořit metodické pokyny k účtování
-přípravovat podklady pro audit a organizovat ho, komunikovat s auditory a daňovými poradci a/nebo finančním úřadem
-spolupracovat na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob

Profil kandidáta:

- vzdělání nejlépe ekonomického směru
- komunikativní znalost AJ (občasné meetingy)
- praxe na pozici Senior účetní nebo Hlavní účetní v mezinárodní společnosti
- velmi dobrá znalost účetnictví dle ČÚS, znalost reportingu dle IFRS výhodou
- orientace v daňové problematice(DPH,DPPO)
- zkušenost s prací v SAPU
- pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce,)

Nabízíme:

- atraktivní mzdové ohodnocení vč. prémií
- pravidelný měsíční bonus
- týden dovolené navíc
- 13. plat
- stravenky
- Cafetérie
- příspěvek na penzijní připojištěn