Asistent/ka provozu a marketingu eshopu - možnost homeoffice

Smluvní vztah práce na živnostenský list
Lokalita Praha
Firma Bontex s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 32.000 – 36.000 Kč

O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející e-shop slevyunas.cz. Do našeho týmu hledáme posilu, která se
bude podílet na provozu e-shopu a bude se také starat o sociální sítě – Facebook, Instagram,
TikTok. Máte rádi výzvy, hledáme právě Vás. Pro provoz e-shopu a sociální sítě, Vám budou k ruce zkušení kolegové.

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí
  • tvorba FB a IG příspěvku, stories, reels
  • nasazování kampaní na sociálních sítí
  • komunikace se zákazníky na sociálních sítí
  • kreativní psaní textu k jednotlivým produktům na e-shop
  • práce s produkty (kontrola, označování apod.)
  • komunikace napříč celou společností

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • proaktivní přístup
  • výborná znalost českého jazyka – psaní textů k produktům
  • orientace na sociálních sítí
  • zodpovědnost
  • komunikační dovednost
  • znalost – Microsoft Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti z oblasti nákupu a prodeje vítány

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a perspektivní práci v zajímavém odvětví
  • přátelský kolektiv
  • různorodou práci
  • zajímavé ohodnocení
  • zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • 1x týdne homeoffice
  • mobilní telefon, PC
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • občerstvení na pracovišti

V případě zájmu zašlete své CV. Těšíme se na Vás!

Benefity

  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát