Volné místo ve firmě ACETEX s.r.o.

Montér fotovoltaických elektráren | Celá ČR

Lokalita Celá ČR
Firma ACETEX s.r.o.
Hrubá mzda 42.000 – 68.000 Kč

O nás

ACETEX s.r.o.

Věříme v zelenější budoucnost, preferujeme kvalitu před kvantitou a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Našim zákazníkům dodáváme fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Hledáme nové spolehlivé kolegy.

O nás

Hledáme nového kolegu na pozici montér fotovoltaických elektráren do společnosti ACETEX s.r.o zabývající se instalacemi fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel.

Momentálně doplňujeme stavy v okolí Prahy, střední Čechy a Brno

Náplň práce:

Montáž fotovoltaických elektráren na střechy rodinných domů. Jednalo by se zejména o přípravu elektrárny pro konečné zapojení elektrikářem (montáž konstrukcí a FVE panelů na střechu, zhotovení kabelových tras).

Montuje se v partě 2 lidí. Ideální je nástup dvou lidí společně, kteří se znají a lidsky si rozumí. Pokud nemáte možnost, tak bude parták přidělen.

Montážní práce probíhají po celé ČR a práci přidělujeme co nejblíže domovu.

Nástup možný ihned, zaškolení probíhá v Praze ve školícím centru, ubytovaní zajištujeme.

Co od Vás očekáváme:

  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost a zodpovědnost
  • Cit pro smysl pro detail
  • Čistý trestní rejstřík

Uvítáme:

  • Předchozí zkušenosti s obdobnými montážními pracemi.
  • VELKÁ VÝHODA vyhláška 50 paragraf 6, orientace a schopnost číst ve schématech a technických dokumentacích.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výborné platové podmínky!!
  • Možnost práce na živnostenský list
  • Kompletní vybavení pro práci
  • Firemní automobil s nářadím
  • Karierní postup ( Kontrolor kvality, školitel, koordinátor montáží)

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát