Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

PLC programátor - Možnost homeoffice !

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Lípa
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Do stabilní, dynamické a zavedené společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti.
  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
  • Nadstandartní finanční ohodnocení.
  • Možnost homeoffice 1 den v týdnu.
  • Moderní vybavení pracoviště.
  • Možnost se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
  • Potřebná školení.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice, bonusy dle plnění projektů a osobních cílů,….)

Náplň práce:

  • Budete se podílet na výběru vhodných komponentů pro dané zařízení na návrhu řešení programu ve spolupráci s konstrukčním oddělením.
  • Programovat PLC.
  • Tvořit vizualizace, sbírat data a SW k navrženým zařízením.
  • Budete zodpovědný za testovací proces ve výrobě.
  • Předávat podklady k vytvoření manuálů pro obsluhu zařízení.

Požadujeme:

  • Pokročilé zkušenosti v programování PLC a vizualizace automatických linek (Znalost TIA Portal V13 – V15 a Simatic Manager, komponentů Siemens a Eplan Electric P8).
  • Znalost databázových systémů (MySql, MSSql).
  • Znalost skriptovacího jazyka (javaScript, VBScript, ….).
  • Znalost SCADA systémů.
  • Zkušenost s programováním robotů (Fanuc, Omron, ABB, …).

  • Jablonec nad Nisou
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. října
  • Ostrava
  • Liberty Ostrava a.s.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Karlovy Vary
  • Petr Mareš
  • 17 000 – 18 000 Kč
  • Braník, Praha
  • Christine Promo s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Holešovice, Praha
  • Veronika Jiráková
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Dobrovice
  • Mosolf Automobillogistik s.r.o.
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • 26 000 – 33 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto benefit bonus bonusy data den flexibilní hledám hodnocení IT manager možnost náplň práce NDA nové Office ohodnocení plnění práce pracoviště pracovní programátor řízení společnost společnosti stabilní školení v týdnu vhodný zaměstnanec zkušenosti znalost automat CAD cíl české dané dar databázový díl finanční Java jazyk kontakt náplň novinka oddělení odpovědný osobní PR proces program projekt robot rok řešení systém technolog test vybavení výběr výše zaměstnanecký zkušenost