Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor výroby (nejedná se o linku) cca 34.000Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 34.000 Kč
Kontakt Tomáš Dědouch, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

  • Poohlížíte se po novém zaměstnání?
  • Hledáme manuálně zručné kolegy do našeho týmu.
  • Nabízíme zaměstnání ve výrobě, v klidném a čistém prostředí rodinného typu. (cca 30 lidí)
  • Nejedná se o velkou firmu v Kolíně.

Operátor výroby (nejedná se o linku)

  • práce na hlavní pracovní poměr do kmene firmy od prvního dne
  • dlouhodobá spolupráce !!!
  • očekáváme jistou manuální zručnost a sílu
  • pracujeme od pondělí do pátku ranní, odpolední, noční (37,5hod/týden)

Pro práci zajišťujeme komplexní zaučení !!!!

V případě zájmu dozvědět se více a získat možnost naprosto nového zaměstnání a prostředí v rámci regionu posílejte životopis či telefonicky kontaktujte!
Domluvíme pohovor a vše podstatné se dozvíte přímo ve výrobě při osobním setkání.

Náplň práce:

  • jednoduchá manipulace s výrobky (sklad, výroba)
  • evidence výroby
  • manuální práce

Požadujeme:

  • pečlivost
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • samostatnost

Nabízíme

  • měsíční plat cca 34 000 Kč/měsíc
  • věrnostní odměny
  • penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc
  • 55Kč stravenkový paušál
  • práce do kmene firmy od prvního dne nástupu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát