Specialista logistických projektů ve farmacii

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lenka Nohejlová, zobrazit tel. číslo

Pro klienta, který se řadí mezi přední české distributory léčiv, hledáme specialistu logistických projektů.

Popis pozice:

- zpracování zadávací dokumentace pro výběrová řízení,

- komunikace s dodavateli,

- vyhodnocení nabídek,

- dohled nad realizací vybraných řešení,

- administrace projektové dokumentace (termínové plány, akční plány, zápisy),

- podílení se na návrhu nových skladů,

- analýza logistických procesů, vyhodnocování dat,

- návrhy ke zlepšení procesů, jejich standardizace,

- komunikace napříč společností, úzká spolupráce s vedením společnosti,

- sdílení best practices mezi pobočkami,

- vedení menších projektů v logistice.

Profil kandidáta:

- min. SŠ vzdělání (vzdělání v logistice výhodou),

- zkušenosti v supply chain / logistice / operations / nákupu, ideálně z oboru FMCG/farmacie/e-commerce velkou výhodou,

- silné analytické schopnosti, logické myšlení, strukturovaný přístup,

- dobré komunikační a prezentační schopnosti,

- pokročilá znalost MS Excel,

- komunikativní AJ na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy a obchodními partnery),

- proaktivní přístup k práci a ochota se učit novým věcem,

- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový přístup,

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič),

- časová flexibilita a ochota cestovat.

Nabízíme:

- zázemí úspěšné společnosti s klíčovým postavením na trhu farmacie,

- prostor pro vlastní nápady a seberealizaci,

- flexibilní pracovní dobu,

- zajímavé mzdové ohodnocení,

- 5 týdnů dovolené,

- stravenky,

- zaměstnanecké slevy,

- příspěvek na Multisport kartu apod.

Zaujala Vás pozice a chcete se k tí dozvědět více informací?

Pošlete životopis a my se ozveme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát