Volné místo ve firmě Zátiší Catering Group a.s.

Řidič

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 4. 2022)
Lokalita Praha
Firma Zátiší Catering Group a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Zátiší Catering Group a.s.

Zátiší Group se již 30 věnuje špičkové WOW gastronomii v oblasti restaurací, cateringu a prémiového denního stravování. Je nás přes 200 zaměstnanců a stále rosteme. Jsme stálicí na trhu a díky našemu zázemí pro nás nic není nemožné. Naším posláním je šířit radost. Jako tři firemní hodnoty následujeme Týmovost, Excelentní servis pro Hosta a Zodpovědnost.

O nás

Zátiší Group se již 30 let věnuje špičkové WOW gastronomii v oblasti restaurací, cateringu a prémiového závodního stravování.

Náplň práce:

Máš rád akci, nebaví tě stereotyp, rád řídíš tak jsi to přesně ty koho hledáme!

Hledáme řidiče sk.B/ kurýra pro rozvoz našich výrobků, inventáře po Praze a blízkém okolí

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz sk.B
  • Zkušenost s řízením dodávek
  • Znalost Prahy
  • Fyzická zdatnost
  • Příjemné vystupování a ochotný přístup
  • Spolehlivost / samostatnost / Flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí
  • Odměna: od 30.000,– Kč + placené přesčasové hodiny
  • Dlouhodobá spolupráce / HPP neurčitá
  • Přátelský kolektiv
  • Narůst platu po zaučení
  • Výplaty k 15.dni v měsíci

BENEFITY:

  • Sponzorovaná Multisport karta
  • Skvělá personálka
  • Zdarma kurzy dalšího vzdělávání
  • Sleva ve výši 50% do našich restaurací
  • Pracovní oblečení, a taky dárek k narozeninám:-)
  • Zaškolení a podporu v týmu zkušených kolegů ze Zátiší Group

Benefity

  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát