Hledáme lidem práci Manpower

Práce ve skladu za krásných 215 Kč/h

Lokalita Buštěhrad
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Bydlíš v Buštěhradu nebo v blízkém okolí? Případně jsi ochotný dojíždět? Přijď si k nám vydělat mzdu, kterou ti nikde jinde ve skladu nedají! Potřebuješ jen pracovní morálku a trochu snahy v práci! Pošli nám svůj životopis a my ti vše ostatní zařídíme.

Popis pozice:

Nic složitého po tobě nechceme. Jedná se o vykládku nakládku zboží, kompletaci objednávek a obsluhu elektrického paletového vozíku. Nemáš se čeho bát, všechno tě naučíme!

Profil kandidáta:

Jediné co je pro náš důležité je pracovní morálka a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:

nabídneme ti smlouvu na DPČ

možnost rychlého přejití do kmenového stavu v případě oboustranné spokojenosti

krásnou mzdu 215 Kč/h

možnost volit si směny podle tvých časových možností (ranní/odpolední, 6 hodinové směny)

lokalita Buštěhrad (dobré spoje i z Prahy)

  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Úžice, Mělník
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • 29 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Brno-venkov
  • Jana Hájková
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 26. června
  • Říčany, Praha-východ
  • Eva Hánišová
Zveřejněno: 17. srpna

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., Šmídl s.r.o., OK GARDEN s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Special Security Service s.r.o., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., VansDeliver s.r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., KOSMAS s.r.o., Quality Shop s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., C.S.CARGO a.s., Grafton Recruitment s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., Skanska a.s., FIEGE s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Zasílatel / Zasílatelka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Zahradník / Zahradnice, Vedoucí pracovník / pracovnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Kamýk, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Řeporyje, Starý Vestec, Mělník, Celá ČR, Číčovice, Dobrovíz, Kladno, Pavlov, okres Kladno, Tuchoměřice, Jeneč, Unhošť, Hostivice, Chýně, Horoměřice, Ptice, Chrášťany, okres Praha-západ, Rudná, okres Praha-západ, Nučice, okres Praha-západ, Kozomín, Postřižín, Úžice, okres Mělník

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

AJ Buštěhrad DPČ důležité HR IT kandidát Krásno možnost náplň práce nové pozice práce pracovní sklad směny spokojenost životopis elektrické krásný lokalita náplň Ostatní PR profi případ spokojen stav v práci vydělat