Manažer Maloobchodu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Prostějov
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí? Do Prostějova hledáme manažera pro maloobchod.

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za celkový chod prodejny a její výsledky
  • Řízení a organizace práce zaměstnanců
  • Zpracování podkladů pro výplaty
  • Řešení objednávek, poptávek, reklamy
  • Administrativní činnost
  • Pravidelný report a spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme:

  • Vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe z maloobchodu výhodou
  • Zájem o techniku
  • Logické myšlení
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr nebo IČO
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení + variabilní složka mzdy a provize
  • Možnost profesního růstu
  • Pozice je přímo do kmenového stavu společnosti