Technolog krásná mzda + skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Co takhle se stát součástí stabilní společnosti, která se vypracovala z malé firmy až na mezinárodní společnost a je jedním z hlavních dodavatelů kogerenčních jednotek na zemní plyn i bioplyn?
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Technologa do Jablonce nad Nisou. Chcete posunout svojí kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Technologická příprava výroby
  • Implementace změn v konstrukčních výkresech
  • Navrhování technologických změn ve výrobním procesu
  • Tvorba operačních návodek na díly zhotovené na CNC a NC strojích
  • Aktualizace návodek a technologických postupů
  • Podíl na tvorbě kontrolních návodek v souladu s KMS a OKŘ

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ/VŠ – technického oboru
  • Technické myšlení a čtení z výkresové dokumentace
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka – výhodou, ne podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Týmovost, kreativní myšlení a hlavně pozitivní přístup k práci

Co Vám za to vše nabídneme?

  • Krásné mzdové ohodnocení – máte se na co těšit!
  • 3 zdravotního volna – sick days
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Mobilní telefon a notebook – i pro soukromé účely
  • Možnost jazykových kurzů
  • Zvýhodněné mobilní tarify

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Praha
  • OBS Praha s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Polička
  • TRADEtronic s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
  • Polička
  • Jílové u Prahy
  • N.A.D. New Aluminum Design s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Zlín
  • CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Úlehle
  • Zemědělské obchodní družstvo Němětice
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Turnov

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

benefit benefity Bor CV dokumentace hlavní hledám hodnocení ISO IT job krásná krásné kurz mezinárodní mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost mzda nad Nisou náplň práce návod Office ohodnocení postup práce pracovní praxe sick day SOU společnost společnosti stabilní stravenky tarif tarify telefon zdravotní znalost anglické díl dokument firmy jazyk kontakt kov kreativní mobilní myšlení mzdové náplň národní obor operační PC PR pracovní příležitost proces příležitost příprava přístup součást stav stroj technické technolog tvorba tým volna výrobní výroby